top of page

VAŠE NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Photo-17.jpg
Photo-103.jpg

FAQ

KOLIK STOJÍ FOCENÍ A NATÁČENÍ SVATBY?

Ceny jsou individuální. Vždy záleží na tom, co přesně od fotek/videa očekáváte. Nejlepší je se se mnou spojit, vše probereme přes email, hovor, videohovor, anebo osobně. Naše svatební celodenní balíčky začínají na 27 900 Kč.

KDY DOSTANEME NAŠE VIDEO A FOTKY?

Vše pečlivě vypracujeme a odevzdáme během 6-10 týdnů. Fotky jsou z pravidla hotovy během 3 týdnů. Video trvá déle, jelikož se každému záběru pečlivě a do detailu věnujeme (nepracujeme stylem 'přes kopírák').  Kvalita a osobitost jsou pro nás na prvním místě. Postprodukce je 80 % naší práce, 'pouze' 20 % je naše účast na svatbě.

MÁME SVATBU DALEKO OD VÁS / V ZAHRANIČÍ, CESTUJETE?

Za svatbami dojíždíme (a občas i letíme) skoro kamkoli. A za to jsme vděčné! :) Svateb neděláme několik desítek ročně, takže nemáme problém cestovat i větší dálky. Svatbami žijeme a každá z nich je pro nás výjimečná. 

DĚLÁŠ FOTKY, ANEBO VIDEO?

Druhá nejčastější otázka. :) Svatby fotím, i točím, ale nikdy nedělám obojí zároveň sama. Mám skvělý (čistě ženský) tým, který jsem si již zapracovala osobně na svatbách. Všechny holky jsou již mé blízké přítelkyně a mohu jim na 100 % důvěřovat. Každá z nich je kreativní, pozitivní a inspirující. Jsme perfektně sehrané, víme, jak pracujeme a na svatbě si nepřekážíme. Nejčastěji to funguje tak, že svatbu natáčíme ve dvou a třetí z nás svatbu fotí. :) Vše je ale individuální a záleží, jak se domluvíme.

CHCEME OD VÁS JEN FOTKY (NEBO VIDEO). JE TO MOŽNÉ?

Samozřejmě! :) Pokud z nějakého důvodu nechcete video, anebo už máte jiného fotografa, tak Vám rády svatbu pouze nafotíme nebo natočíme. V případě, že už máte svého fotografa, poprosíme Vás o jeho/její jméno, ať se můžeme propojit ještě před svatbou.

KDE SI BYLA NEJDÁL NA SVATBĚ?

V Indii. A byly opravdu velké. Takže pokud chystáte svatbu, kde bude několik set lidí a bude trvat tři dny od odpoledne až do svítání, tak vím, jak vše zvládnout (a ne, nejde to v jednom člověku 😆).  V Evropě to pak byla Anglie.

The best experience and overall aproach we could imagine. Photos and video were absolutely amazing!

Pavlína & Zach

bottom of page